Faizsiz Şartsız Kredi Almak İsteyenler Buraya! Halkbank 200.000 TL ve üstü Kredi için Başvuru 7/24 Açık

Halkbank faizsiz şartsız 200.000 TL kredi imkanı sunuyor. Bazı durumlarda bu miktar yükselebiliyor. Başvuruyu istediğiniz gün istediğiniz saat yapabilirsiniz. Halkbank kredisi için detaylar yazımızda…

Acil para lazım diyen, faiz ödemek istemeyen, aynı zamanda kendi işimi kuracağımı yeter artık diyenlere Halkbank’tan süper kredi fırsatı! 200.000 TL iş hayatına destek olacağı için faizsiz veriliyor. Başvuru için şubelere gidebileceğiniz gibi internet üzerinden çevrimiçi olarak da hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bakalım 200.000 ve üstü kredi için ne yapmak gerekiyor?

Bu içerikte ve Faizsiz Kredi Şartsız Kredi Kredi Almak Halkbank 000 TL Kredi Kredi Başvurusu 7 hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Halkbank ülkemizin en eski bankalarından biri ve özellikle esnafı destekleme konusunda kendisine biçilen görevi en iyi şekilde yapmaktadır. Birçok bankaya göre çok düşük faizlerle kredi vererek birçok kişiye ve esnafa ekonomik olarak destek olmuştur. Kimi zaman 6 ay ödemesiz kimi zaman üçer ay ödemeli gibi kolaylıklar sağlamıştır. İş kurmak isteyenler ve şartları sağlayanlar için 200 bin lirayı almak daha kolay olabilir ama yine de ev, araba ve diğer ihtiyaçlar için de başvuru yapabilirsiniz.

 

Kadınlar Müjde! İş Kurana KOSGEB ile Halbank Ortaklığı ile Kredi İmkanı

Kadınların iş hayatını katılımı eskiye nazaran arttı ve daha yükselmesi için KOSGEB destekleri sürüyor. Özellikle genç kadınlar için bulunmaz bir nimet. 30 yaşını aşmamış ama mükemmel bir fikrim, projem var diyen kadınlar, 200.000 TL kredi alabilirler. Hatta proje konusunda ikna edici olursanız bu miktar 25.000 lira daha artar. Tabii bu krediden yararlanmış için öncelikle KOSGEB girişimcilik eğitimini tamamlamanız lazım. 1 senelik ustalık belgesi olan genç kadın girişimciler faizsiz olarak kerdi alabilir.

 

Halkbank KOSGEB Desteğiyle Hangi İş Alanlarına Destek Veriyor

KOSGEB eğer projenizi uygun görürse Halkbank aracılığıyla size farklı tutarlarda kredi veriyor. Özellikle artık kimsenin yapmak istemediği ama ülkemiz ve bazı ürünler için gerekli olan mesleklere destek almak çok daha kolay. Kimsenin yapmadığı, tutmayan iş diye düşünmeyin, hayat pahalandıkça bu tür işler tekrar revaçta olmaya başlayacak. Bakır, Çini, oyacılık, Keçecilik ve daha birçok unutulmuş meslek işine adım atmak bedava.

30 yaşını aşmamış gençler için bulunmaz fırsat. Gerekli eğitimleri alarak 1 senelik belge sahibi olma şartı burada da yer alıyor. 100.000 lira krediyi anında alabilirsiniz ama öncelikle yapmak istediğiniz işi kendi adınıza açmanız gerekiyor. Başkası için böyle bir krediyi çekemezsiniz.

83123