Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar Listesi 2022

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar Listesi 2022 Cep telefonunuzu değiştirmek veya yeni bir tanesini almak istiyor olabilirsiniz. Ancak bunun için yeterince peşin paraya sahip olamayabilirsiniz. Bu durumda bazı bankalar size cep telefonu kredisi avantajı sunar. İhtiyaç kredileri arasında yer alan cep telefonu kredisi gün geçtikçe daha çok tercih edilen finansman türlerinden biri haline gelmektedir. Hal böyle olunca insanlar da cep telefonu kredisi veren bankalar hangileri diye araştırmaktadır.

Bu sayede cep telefonu alabilmek için yeterince peşin paraya ihtiyaç duymadan finansman sayesinde istediğiniz telefona sahip olabilirsiniz. Cep telefonu kredisi veren bankalar sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde istediğiniz telefonu satın alabilirsiniz. Bu bankalar anlaşmalı satış noktaları aracılığı ile sizlere kaliteli bir kredi hizmeti sunar.

Telefon Kredisi Veren Bankalar Nelerdir?

Telefon kredisi veren bankalar arasında ING Bank, Fibabanka ve Denizbank yer alır. Herhangi bir akıllı cep telefonu almak istediğiniz zaman bu bankaların size sunduğu özel kampanyaları çeşitli taksit ve ödeme seçenekleri ile bulabilirsiniz. Bu yazıda her bankanın cep telefonu kredisi kampanyalarının neler olduğunu detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Siz de hayalinizdeki telefona sahip olmak istiyorsanız size sunulan bu özel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

ING Bank Cep Telefonu Kredisi Nasıl Alınır?

ING Bank Cep Telefonu Kredisi Nasıl Alınır?

Cep telefonu kredisi veren bankalar içerisinde ING de yer almaktadır. ING Bank sizlere cep telefonu kredisinden faydalanabilmeniz için çeşitli kampanyalar sunar. ING Bank Teknokredi dilediğiniz telefonu almak istediğiniz zaman nakit paraya ihtiyaç duyanlardansanız bu uygulamayı telefonu taksitli şekilde satın alabilmenize olanak sağlayan bir banka uygulamasıdır. Cep tercih edebilirsiniz.

ING cep telefonu kredisi başvurusu yapmak çok kolay bir işlemdir. İlk olarak Teknosa şubelerinden birine giderek ING Teknokredi başvurusu yapmak istediğinizi belirtiniz. Daha sonra cep telefonunuzdan TEKNOSA yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazınız ve 2229’a bu yazdığınız mesajı gönderiniz. Ardından Teknokredi için yapmış olduğunuz başvuru alınır ve bunu kimliğinizi doğrulatmak için oradaki kasa yetkilisine gösteriniz. ING telefon kredisi başvurusu onaylandıktan hemen sonra imzanızı da atıp, herhangi bir şubeye bile gitmeye gerek kalmadan ING cep telefonu kredisini kullanmaya başlayabilirsiniz.

ING cep telefonu kredisi ödeme işlemlerinizi ING mobil uygulamasından, ING ATM’lerinden ya da internet bankacılığından kolaylıkla yapabilirsiniz. Alacağınız cep telefonların satış fiyatı 3.500 TL ve altında olanlar için vade sayısı maksimum 12 ay olarak belirlenmiş olup satış değeri bu fiyatın üzerinde olan akıllı telefonlar için ise en fazla 3 taksit yapılabilmektedir. ING telefon kredisi faiz oranı %1.39 olup tüm vadeler için sabit faiz oranı uygulanır.

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka bir diğer cep telefonu kredisi veren bankalar arasında bulunur ve Vatan Bilgisayar ile birlikte çalışır. Herhangi bir Vatan Bilgisayar mağazasından ve ya web sitesinden satın alacağınız cep telefonu alışverişlerinde Fibabank cep telefonu kredisi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Fibabank telefon kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzdan VATAN yazıp bir boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı yazınız ve 3422’ye gönderiniz. Bu mesajın ardından size bir onay mesajı gelecektir. Bu onay mesajından sonra Vatan Bilgisayar şubesine giderek cep telefonu krediniz hakkında detaylı bilgi alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu ve cep telefonu kredisi ödeme işlemlerinizi Fibabanka mobil uygulamasını veya internet bankacılığını kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Yine alacağınız herhangi bir cep telefonu satışı 3.500 TL ve altı olanlar için en fazla 12 ay vade hakkı bulunur ve bu hak 3.500 TL ve üzeri fiyatlı olanlar için ise en fazla 3 ay olarak uygulanır.

Denizbank Cep Telefonu Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank da diğer bankalar gibi cep telefonu kredisi veren bankalar içerisinde olup, MediaMarkt ile anlaşmalı olan bir bankadır. Denizbank cep telefonu kredisi başvurusu yaptığınızda bu banka sizlere telefon kredisi için oldukça fazla kampanyalı avantajları sunar.

Satın almak istediğiniz herhangi bir cep telefonu alışverişi için MediaMarkt veya Mediamarkt web sitesini kullanabilirsiniz. Denizbank için vade süresi, fiyatı 3.500 TL ve altı olan cep telefonları için maksimum 3 ay, bu fiyatın daha üstü olanlar için ise en fazla 12 aya kadar bulunmaktadır. Bu sayede kredi avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Denizbank cep telefonu kredisi ödeme işlemleriniz yapmak için Denizbank mobil uygulamasını, Denizbank ATM’lerini ya da internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap