Alneo Blokeli POS Cihazı Başvurusu Yapmak

Alneo Blokeli POS Cihazı Başvurusu Yapmak Bugün özellikle Covid-19 pandemisi önlemleri kapsamında nakit para kullanımı oldukça azalırken, kredi kartları ve temassız kredi kartı kullanımı da aksine oldukça artmıştır.  Doğal olarak artış gösteren bu talebe yetişemeyen firmalar için yeni pos cihazları gerekmektedir. Pek çok açıdan avantajlı pos cihazlarını işletmelere sağlamak için çabalayan Albaraka Alneo pos başvurusu kabul etmeye başlamıştır.

Daha önceden de halihazırda Alneo kullanıcısı olan işletmeler, Alneo blokeli pos cihazı başvurusu hakkında oldukça büyük bir merak içerisindeydi. Alneo POS’un sağladığı başlıca avantajlar olan komisyon oranları ve rahat kullanım en çok tercih edilen pos cihazlarından olmasının asıl sebeplerindendir.

Bu yazımızda Albaraka Alneo blokeli pos cihazı başvurusu, blokeli pos cihazları, Alneo blokeli pos avantajları ve Alneo blokeli pos şartları hakkında merak edilen tüm detayları sizler için derledik.

Alneo Blokeli POS Özellikleri

Blokeli pos cihazı veren bankalar, Bankalararası Kart Merkezi (BKM)’ nden gelen en son fiyat revizesi üzerine epey azalırken, blokeli çalışma sistemine devam etmeleri halinde zarar edeceklerini düşündükleri için blokeli çalışma sistemini reddetmektedirler. Bunu yapmayan bankalar ise, kendi avantajlarını korumak adına müşterilerine sundukları şartları epey düşürerek dezavantajlı konumda kalmalarına sebep oldu. Dolayısıyla blokeli pos cihazı kullanımı konusunda mağduriyet yaşayan işyerleri yeni bir çıkış yolu arıyor hale geldi.

Blokeli pos cihazı veren bankalar arasında yer alan AlBaraka, Alneo blokeli pos cihazı ile sunduğu yeni çalışma modeli ile söz konusu mağduriyetin ortadan kaldırılması için büyük bir hizmet sunuyor. Bu çalışma sistemine göre masrafsız pos cihazı veren bankalar arasında artık AlBaraka da var. Yani bu da demek oluyor ki blokeli pos cihazını kullanmak size herhangi bir ek pos maliyeti çıkarmayacak.

Alneo Blokeli POS Avantajları

Alneo Blokeli POS Avantajları

En başta 28 gün yani 1 aylık süre ile blokeli olmak üzere kullanılacak Albaraka Alneo pos cihazı, birçok bankanın aksine hizmetine aksaklık olmadan devam etmektedir. Bu da demek oluyor ki, Albaraka Alneo pos cihazı üzerinden çektiğiniz tutar 1 ayın sonunda Albaraka’da bulunan hesabınıza doğrudan aktarılacak ve bu işlem için herhangi bir kesinti veya ücret söz konusu olmayacak.

Haziran ayında açılan Albaraka Alneo pos cihazı başvuruları ile alınan yeni pos cihazlarında %0 kesinti fırsatıyla 28 gün olan bloke süresinin ilerleyen zamanlarda düşeceği konusunda söylentiler de mevcuttur. Son olarak haziran ayından sonraki süreçte Alneo üzerinden alacak olduğunuz ödemelerde hiçbir kesinti yaşamayacaksınız.

Alneo Blokeli POS Şartları

Alneo Blokeli POS Şartları

Albaraka Alneo pos başvurusu için işletmelere büyük kolaylık sağlarken, işletmeler başvuru şartlarını oldukça merak ediyor. En başta Alneo’nun bir kullanıcısı olmanın geldiği Alneo blokeli pos şartları, pek çok farklı avantaj sağlamaktadır.

Haziran ayına kadar ertesi gün olarak kullanılabilen Alneo pos cihazlarında %0,99 kesinti yapılırken, haziran ayı itibariyle çalışmaya başlayacak Alneo blokeli pos sistemi ile 28 gün sonunda Alneo blokeli pos cihazı üzerinden çekilen tüm bakiye işletmenin hesabına doğrudan aktarılır. Bu noktada herhangi bir kesinti olmaması sebebiyle işletmelerin favori pos cihazı haline şimdiden gelmeye başladı bile.

Eğer siz de işletmenizde karlı alışveriş yapmak istiyorsanız ve henüz blokeli bir pos cihazınız yoksas Albaraka Alneo pos başvurusu yapmayı ihmal etmeyin, Albaraka’nın size sunduğu avantajlardan anında faydalanın. Eğer Albaraka Alneo pos cihazı başvurusu yapmak istiyor fakat adımları bilmiyorsanız lütfen yazımızın devamını okuyun.

Alneo Blokeli POS Başvurusu

Alneo Blokeli POS Başvurusu

Albaraka Alneo pos başvurusu oldukça basit adımlardan oluşmaktadır. Haziran ayındaki ön başvuruların ardından, blokeli pos başvurusu yapmak isteyen işletmelere geri dönüşler de çoktan başladı.

Pek çok seçeneği bulunan Albaraka Alneo pos başvurusu, ilk olarak Alneo mobil uygulamasını Google Play Store’dan ve AppStore’dan cep telefonuna yüklemeniz gerekmektedir. Uygulamaya giriş yapılmasının ardından başvuru asistan yardımı ile tamamlanabilmektedir.

Aynı şekilde internet bankacılığı için de müşteri şifreniz ile www.albaraka.com.tr üzerinden giriş yaparak da Albaraka Alneo pos başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer henüz bir Albaraka müşterisi değilseniz, Albaraka Alneo pos başvurusu için https://www.albaraka.com.tr/tr/sizi-arayalim/alneo-basvuru adresinde bulunan formu doldurabilirsiniz. Böylelikle size Albaraka size geri dönüş sağlayarak pek çok avantajı bulunan blokeli pos cihazı talebinizi işleme alır ve size şartları detaylıca anlatır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap