AirPods veya AirPods Pro'nuzu Temizleme

AirPods, piyasadaki en yaygın gerçek kablosuz kulaklıklardır

AirPods, piyasadaki en yaygın gerçek kablosuz kulaklıklardır ve AirPods Pro’nun piyasaya sürülmesiyle, aynı zamanda en iyi gerçek kablosuz kulaklıklardan bazıları haline gelmiştir . AirPods, tamamen kablosuz olmanın ötesinde , entegre Siri ses asistanından AirPods Pro’da bulunan aktif gürültü engellemeye kadar bir dizi üst düzey özelliğe sahiptir . İnsanların müzik dinleme biçiminde devrim yaratmaya yardımcı oldular ve hareket halindeyken en sevdiğiniz müzik veya podcast’lerin keyfini çıkarmayı hiç olmadığı kadar kolay hale getirdiler.

Bu yazıda ve AirPods AirPods Pro Temizleme AirPods temizleme AirPods Pro temizleme Kulaklık temizleme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ne yazık ki, AirPods da inci beyazı bir tasarıma sahiptir, yani kir ve diğer kiri estetik bütünlükleri için büyük bir zarar olabilir. Sonuçta, hiç kimse kirli AirPod’lara sahip olmak istemez, özellikle yüce fiyat etiketi göz önüne alındığında!

AirPod’ları temizlemek için uygun yöntem, diğer kulaklıkları veya kulaklıkları temizlemekle aynı şey değildir . Tomurcuklara zarar verebileceğinden, temizlerken sabun, şampuan veya çok fazla sıvı kullanmamalısınız. Bunun yerine, aşağıdaki basit adımları izleyin:

AirPods veya AirPods Pro’nuzu temizleme
Adım 1: Yumuşak, tüy bırakmayan bir bezi hafifçe nemlendirin.

Adım 2: Hoparlör ağından kaçınırken gövdeyi silerek temizleyin.

Adım 3: Mikrofon ve hoparlör ağlarını temizlemek için kuru bir pamuklu çubuk kullanın.

Adım 4: Şarj kutusuna veya kulaklarınıza yerleştirmeden önce kurumasını bekleyin .

AirPods Pro’nuzun kulak uçlarını temizleme
Adım 1: Kulak ucunda su birikmişse, AirPod’u kulak ucu açıklığı aşağı bakacak şekilde yumuşak, kuru, tüy bırakmayan bir bez üzerine hafifçe vurun.

Adım 2: Kulak uçlarını her AirPod’dan çıkarın ve her bir ucu suyla durulayın. Yine, sabun veya diğer ev temizlik ürünlerini kullanmayın.

Adım 3: Her kulak ucunu yumuşak, kuru, tüy bırakmayan bir bezle silin. Her AirPod’a yeniden takmadan önce uçların tamamen kurumasını bekleyin.

Adım 4: Her AirPod’daki kulaklık uçlarını geri tıklatın. Kulak uçları oval şekildedir, bu yüzden tekrar tıklamadan önce bunları doğru hizaladığınızdan emin olun.

Bilmeden önce AirPod’larınız yeni gibi iyi görünecek. Hatırlanması gereken en önemli şey, mümkün olduğunca az sıvı kullanmaktır. Şimdi, bloktaki en temiz AirPod’larla devam edin.

16090